dejna nadrukikoszulki na prezent

Na tym blogu znajdziesz wpisy które ukazują się na Instagramie i niekoniecznie są związane z naszą pracą:)

Kim jesteśmy, co robimy.... trochę prywaty niekoniecznie merytorycznie:)


17 lutego międzynarodowy dzień kota

Opublikowano dnia 17-02-2020

Większość z Was wie, że mamy trzy koty jednak nie było to takie hop siup jak się wydaje ????
Ja i Marcin wychowaliśmy się w domach z psami, nigdy nie przepadałam za kotami a wręcz uwierzyłam, że koty są wredne ???? Pamiętam jak byłam dzieckiem przychodził na nasz balkon kot od sąsiadów i podgryzał szynki, które się peklowały w garnkach na święta ???? Ależ wtedy była afera a tym bardziej, że w domu był pies, który się złościł jak widział za szybą kota wsuwającego szynkę ????
Pierwszy kot Lucek pojawił się u nas jak jeszcze mieliśmy psa (piękną sunie, czarną pudlice Ebi). Kiedy córka zdecydowała, że wyjeżdża z kraju, musiała go niestety u nas zostawić ???? Przyjęliśmy Lucka bez wahania bo w sumie tak dobrze znał się z Ebi, że razem żyli sobie jak pies s kotem ale w przyjaźni ???? Po jakimś czasie bardzo zachorowała Ebi. Miała 16 lat i niestety odeszła.. Został Lucek, który jej szukał... domyślacie się smutno mu było samemu, na cały dzień wychodziliśmy do pracy. Szybko znalazłam mu przyjaciela (ten drugi) Mania w tajemnicy przed Marcinem ???? Kotki nie przepadały za sobą ale wyjścia nie mieli, mijali się jak to przystało na dwóch dżentelmenów ???? Patrzyłam na nich i zastanawiałam się dlaczego nie chcą się razem bawić, no nie było fal. Po 2 latach wpadłam na pomysł, że im jest potrzebna jakaś rozrywkowa dziewczyna ???? W tajemnicy przed Marcinem wyszukałam Lunę ????
Pomyślałam taka rosyjska dziewczynka to na bank rozrusza naszych chłopaków ????
Tak oto pojawiła się moja największa miłość w naszym domu, która tak mnie uwielbia masować ????
Nigdy bym nie pomyślała, że każdy kot jest taki inny. Lucek kocha Filipa, Manio najbardziej Marcina a Luna mnie – wiadomo ????
Kocia miłość jest wyjątkowa, zupełnie inna niż psia bo nie do przewidzenia ????
Koty są moimi antydepresantami i lekarstwem na wszystkie smutki. Kochają się na swój sposób, gonią się po całym domu ????
A Ty masz kota czy psa?

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Wpadnij na Instagram a znajdziesz nas pod nickiem dejna_nadruki