dejna nadrukikoszulki na prezent

Na tym blogu znajdziesz wpisy które ukazują się na Instagramie i niekoniecznie są związane z naszą pracą:)

Kim jesteśmy, co robimy.... trochę prywaty niekoniecznie merytorycznie:)


Dla kogo jeszcze?

Opublikowano dnia 18-02-2020
Dzisiaj przedstawiam piękne komplety jakie szyjemy i drukujemy dla Miasta Zielonka. Nie wiem czy wiecie ale w Zielonce urodził się znany prezenter Marek Sierocki.
Każdy nowonarodzony maluszek otrzymuje od miasta wyprawkę w której skład wchodzą: kopertowe body, śpioszki, śliniaczek i czapeczka. Ciekawe jakby wyglądał teraz Pan Marek w naszej wyprawce:)
 
Jak widzicie na każdym z elementów jest inny nadruk. Wszystkie te szczegóły są zawsze indywidualnie uzgadniane z konkretnym miastem dla którego wykonujemy zlecenie. Czasem trwa to wszystko dość długo bo wszystkie szczegóły trzeba ustalić od szycia, rozmiarów poprzez samo zapakowanie i dostarczenie do konkretnego Urzędu Miasta. Cieszy nas jednak bardzo to, że jak już Ktoś u nas zamówi jeden raz to wraca jak bumerang bo wie, że będzie w terminie i najwyższa jakość.
To nasze największe zalety, jesteśmy najlepsi w tym co robimy, i niestety... można się od nas uzależnić:)
Współpracujemy z wieloma Miastami i Gminami co widać w naszych wyróżnionych relacjach. Można też poczytać listy referencyjne oraz zobaczyć  projekty zarówno te większe jak i te dla malutkich miejscowości.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Wpadnij na Instagram a znajdziesz nas pod nickiem dejna_nadruki
Galeria