dejna nadrukikoszulki na prezent

Body małego kibica z imieniem Twojego dziecka

  ×
  Rozmiary

  DOROŚLI

  Rozmiarówka koszulki męskie z Twoim nadrukiem Rozmiarówka koszulki damskie z Twoim nadrukiem Rozmiarówka koszulki damskie oversize z Twoim nadrukiem Bluza z Twoim nadrukiem Polo męska z Twoim nadrukiem Polo damska z Twoim nadrukiem
  Koszulka SLIM jest taliowana, koszulka OVERSIZE to luźny fason.


  DZIECI

  Rozmiarówka body niemowlęce z Twoim nadrukiem Rozmiarówka koszulka z Twoim nadrukiem Rozmiarówka czarny spioch dziecięcy Bluza dziecięca z Twoim nadrukiem Polo z Twoim nadrukiem

  Rozmiar:

  Kolor:

  Imię na plecach (1 wyraz):

  Numer na plecach (max 2 znaki):


  45,00 zł

  Ilość:

  Body małego kibica z imieniem Twojego dziecka

  Body małego kibica z imieniem i numerem to idealny prezent na baby shower, chrzest lub urodziny dziecka. Wykonujemy nadruk na wysokiej jakości bawełnianych body, dzięki czemu strój będzie dobrze wyglądał i zapewni dziecku komfort.

  W naszejiny dla małego fana sportu. Nasze body są wykonane z wysokiej jakości bawełny, co zapewnia komfort i wygodę dla dziecka. Możesz wybrać jeden z wielu dostępnych wzorów i dopasować go do swoich upodobań.

  W naszej ofercie znajdziesz bodziki z wizerunkami różnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, hokej czy siatkówka. Możesz wybrać także bodziak w barwach ulubionego klubu sportowego Twojego dziecka.

  Co więcej, na bodziaku możemy umieścić imię dziecka i numer ulubionego zawodnika, co nada mu jeszcze bardziej personalnego charakteru. Nasze body są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do wieku Twojego dziecka.

  Zamówienie body małego kibica z imieniem i numerem jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i podać nam wymagane informacje. Następnie szybko i sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie i dostarczymy je w wyznaczone miejsce i czas.

  Daj swojemu dziecku okazję do pokazania swojej miłości do sportu już od najmłodszych lat i zamów body małego kibica z imieniem i numerem już dziś!


  Rozmiarówka body niemowlęce z Twoim nadrukiem    Rozmiarówka koszulka z Twoim nadrukiemRozmiarówka koszulki męskie z Twoim nadrukiem Rozmiarówka koszulki damskie z Twoim nadrukiem Rozmiarówka koszulki damskie oversize z Twoim nadrukiem

  Przykładowe opinie z Facebook  16,00 zł
  16,00 zł
  45,00 zł
  95,00 zł
  0,00 zł

  Nasze produkty drukujemy specjalnie pod Twoje zamówienie dlatego też nie realizujemy przesyłek za pobraniem.